Merknaam: MYPRO
Modelnummer: QTO PLT-1005BT
MOQ: 1
Prijs: Bespreekbaar
Betalingsvoorwaarden: T/T, Western Union
Toeleveringsvermogen: 2000 stukken per jaar
Detailinformatie
Plaats van herkomst:
China
type:
Lineair
Materiaal:
Plastic, metaal
Functie:
Medische diagnose
Verpakking:
Karton
Garantie:
1 jaar
dienst:
Online technische ondersteuning; Retourneren en vervangen; Stuur terug voor reparatie
Verpakking Details:
420 mm*270 mm*100 mm voor 1 sonde