Ονομασία μάρκας: MYPRO
Αριθμός μοντέλου: QTO PLT-1005BT
MOQ: 1
Τιμή: Διαπραγματεύσιμος
Όροι πληρωμής: T/T, Western Union
Ικανότητα εφοδιασμού: 2000 κομμάτια ετησίως
Πληροφορίες λεπτομέρειας
Τόπος καταγωγής:
Κίνα
τύπος:
Γραμμικός
Υλικό:
Πλαστικό, μέταλλο
Λειτουργία:
Ιατρική Διάγνωση
Συσκευασία:
Χαρτοκιβώτιο
Εγγύηση:
1 Έτος
υπηρεσία:
Online τεχνική υποστήριξη · Επιστροφή και αντικατάσταση. Αποστολή για επισκευή
Συσκευασία λεπτομέρειες:
420mm*270mm*100mm για 1 ανιχνευτή