Nazwa marki: MYPRO
Numer modelu: QTO PLT-1005BT
MOQ: 1
Ceny: Zbywalny
Warunki płatności: T/T, Western Union
Zdolność do zaopatrzenia: 2000 sztuk rocznie
Szczegółowe informacje
Miejsce pochodzenia:
Chiny
typ:
Liniowy
Tworzywo:
Plastik, metal
Funkcjonować:
Diagnoza medyczna
Uszczelka:
Karton
Gwarancja:
1 rok
praca:
Wsparcie techniczne online; Zwrot i wymiana; Wyślij z powrotem do naprawy
Szczegóły pakowania:
420 mm*270 mm*100 mm dla 1 sondy