Marka Adı: MYPRO
Model Numarası: QTO PLT-1005BT
Adedi: 1
Fiyat: Pazarlık edilebilir
Ödeme Şartları: T/T, Western Union
Tedarik Yeteneği: Yılda 2000 Parça
Ayrıntılı Bilgiler
Menşe yeri:
Çin
tip:
Doğrusal
Malzeme:
Plastik, metal
İşlev:
Tıbbi Tanı
Ambalaj:
karton
Garanti:
1 Yıl
hizmet:
Çevrimiçi teknik destek; Dönüş ve Değiştirme; Onarım için Geri Gönder
Ambalaj bilgileri:
1 prob için 420mm*270mm*100mm