Toshiba PLU-1005BT Linear Ultrasound Probe Assembly Kit for Medical Diagnosis with Compatible Cables
نام تجاری: MYPRO
شماره مدل: QTO PLU-1005BT
مقدار تولیدی: 1
قیمت: قابل مذاکره
شرایط پرداخت: T/T، وسترن یونیون
توانایی عرضه: 2000 قطعه در سال
اطلاعات دقیق
محل منبع:
چین
نوع:
خطی
مواد:
پلاستیکی ، فلز
تابع:
تشخیص پزشکی
بسته بندی:
کارتن
گارانتی:
1 سال
خدمات:
پشتیبانی فنی آنلاین ؛ بازگشت و جایگزینی ؛ ارسال برای تعمیر
جزئیات بسته بندی:
420mm*270mm*100mm برای 1 پروب