Brand Name: MYPRO
Model Number: QTO PLT-1005BT
MOQ: 1
Price: Negotiable
Payment Terms: T/T,Western Union
Supply Ability: 2000 pieces per year
Detail Information
Place of Origin:
China
Type:
Linear
Material:
Plastic,Metal
Function:
Medical Diagnosis
Packing:
Carton
Warranty:
1 Year
Service:
Online Technical Support; Return & Replacement; Send Back For Repair
Packaging Details:
420mm*270mm*100mm for 1 probe